آموزش اکسس pdf

در این ساعت از دانش مدیا در خدمت شما هستم با یک آموزش فوق العاده کامل و حرفه ای از نرم افزار بسیار کاربردی اکسس از مجموعه آفیس مایکروسافت. آموزش اکسس pdf از مقدماتی تا پیشرفته بصورت مجزا تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

در آموزش اکسس پیشرفته 2016 pdf از مبتدیانی که هیچ گونه آشنایی با نرم افزار ندارند شروع کرده و به حالت های پیشرفته این نرم افزار پی میبرد.

از ویژگی های خوب این آموزش ، این است که تمامی مراحل آموزش همراه با تصاویر مرتبط با محیط آن قسمت بوده و شما میتوانید در آموزش اکسس مقدماتی تا پیشرفته pdf همراه با تصاویر موجود در آموزش همراه باشید.

 

برای دانلود رایگان آموزش اکسس pdf بر روی این لینک کلیک کنید.

 

آموزش اکسس pdf

 

اکسس چیست؟

نرم افزار Access (اکسس) یکی از نرم افزارهای مهم مجموعه مایکروسافت آفیس است که برای نگاه داری داده ها و ایجاد بانک اطلاعاتی استفاده می شود.

به کمک نرم افزار اکسس شما لیستی از اطلاعات خود را ذخیره نموده و هر زمان که خواستید می توانید آن ها را ویرایش و یا بازیابی نمایید.

اکسس چه مزایایی دارد؟

آموزش اکسس پیشرفته 2016 pdf در بین برنامه نویسان ایرانی از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و می توان گفت که 50 الی 80 درصد نرم افزارهای ایرانی از این بانک اطلاعاتی برای ساختن جداول و نگهداری اطلاعات استفاده می نمایند.

آموزش اکسس pdf

⇑ این آموزش جزو محصولات پکیج آموزش رایگان مایکروسافت می باشد  ⇑

اکسس کاربرد زیادی در سازمان ها داشته است و در بخش حسابداری نیز بیشترین استفاده را داشته است ، اکسس کاربرد های زیادی دارد و میتواند پایگاه داده های شما را بصورت کاملا حرفه ای ساماندهی کند.

در صورتی که به اکسس یا مجموعه مایکروسافت آفیس تسلط ندارید میتوانید این آموزش و آموزش های سایر نرم افزار های آفیس رو نیز بصورت رایگان دانلود کنید.

هدف از رایگان کردن این فایل های با ارزش ، کمک به شما عزیزان بوده و در راستای موفقیت ها و پیشرفت های شما عزیزان ساخته شده است ، لطفا پس از دانلود رایگان از فروش این آموزش خودداری نمایید.

برای دانلود رایگان آموزش اکسس pdf بر روی این لینک کلیک کنید.

 

  • آموزش اکسس pdf

آموزش اکسس pdf

 

آموزش اکسس pdf

با توجه به کاربردهای اکسس در جامعه ی امروز ، استفاده از آن به صورت چشمگیری افزایش یافته به عنوان مثال ، می توان گفت اکسس در شرکت ها ، موسسات ، دانشگاه ها و حتی کسب و کار های کوچک و بزرگ و … استفاده میشود اما به دلیل عدم تسلط و آشنایی عموم آموزش اکسس از مقدماتی تا پیشرفته را برای آنها اماده کرده ایم.

حال تصور کنید با آموزش اکسس از مقدماتی تا پیشرفته تسلط کار کردن با اکسس را افرادی فرا گرفته اند ، یا ممکن است با دیدن آموزش و یا ممکن است با داشتن علاقه و کار کردن با نرم افزار به این نرم افزار تسلط پیدا کنند.

لیکن گروه دیگری هستند که وقت کافی برای یاد گرفتن نرم افزار از طریق تلاش و کوشش ندارند و به دنبال آموزشی هستند که از 0 تا 100 را بی آنان بیاموزد

ما به درخواست کاربران آموزش اکسس از مقدماتی تا پیشرفته را برای هموطنان عزیزمان قرار دادیم که از مقدماتی تا پیشرفته اکسس را به زبان کاملا ساده و با تصویر به انان آموزش میدهد

این آموزش در 3 فایل pdf بصورت جداگانه ارائه میشود

با صفحات :

فایل اول : 39 صفحه

فایل دوم : 104 صفحه

فایل سوم : 213 صفحه

در صورتی که هرگونه سوال و یا ابهامی در این مورد دارید میتوانید از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید

برای دانلود رایگان آموزش اکسس pdf بر روی این لینک کلیک کنید.

همچنین آموزش های رایگان دیگری از مجموعه آفیس را میتوانید دانلود کنید.

  1. آموزش نرم افزار اکسل (excel)
  2. آموزش نرم افزار ورد (word)
  3. آموزش نرم افزار پاورپوینت (powepoint)

آموزش اکسس pdf

* این فایل بیش از 4000 دانلود رایگان داشته است.


برچسب های پست :
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.