نحوه اتصال گوشی سامسونگ به کامپیوتر بدون کابل

حتما برای شما هم پیش آمده که بخوایید بدون دردسر گوشی خودتون رو به لپ تاپ یا کامپیوتر خودتون وصل کنید اما بدون کابل نشه!! در این آموزش ویدیویی در خدمت شما هستیم با ترفند ساده اتصال بی سیم گوشی به لپ تاپ با مودم adsl ، پس با ما همراه باشید.

جهت مشاهده ویدیوی آموزشی به پایان همین پست رجوع کنید. (مطالعه متن پست پیشنهاد میگردد)

 

اتصال بی سیم گوشی به لپ تاپ - نحوه اتصال گوشی سامسونگ به کامپیوتر بدون کابل - برنامه انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر بدون کابل - اتصال بی سیم گوشی به کامپیوتر - آموزش تصویری اتصال گوشی به کامپیوتر

اتصال بی سیم گوشی به لپ تاپ – نحوه اتصال گوشی سامسونگ به کامپیوتر بدون کابل – برنامه انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر بدون کابل – اتصال بی سیم گوشی به کامپیوتر – آموزش تصویری اتصال گوشی به کامپیوتر

 

شاید برایتان همیشه سوال باشه که آیا امکانش هست که بدون اتصال شریت یا نرم افزار های مشابه از موبایل به کامپیوتر و بالعکس فایل ارسال کرد؟ بله امکانش هست

در این ترفند خیلی ساده که قصد آموزش آن را به شما داریم ، اتصال بی سیم گوشی به لپ تاپ از طریق اتصال هر دو دستگاه به مودم adsl انجام میشود که از یک سو ، هر دو دستگاه به دلیل داشتن حجم اینترنت بالا همیشه به مودم متصل میشوند ، پس در نتیجه همیشه اتصال برقرار است و قطع نمیشود.

از سوی دیگر منتظر متصل شدن هر دو دستگاه به هم در شریت یا نرم افزاری های مشابه را ندارید.

برنامه انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر بدون کابل

خبر خوب این است ، اگر مودم adsl ندارید ضد حال نخورید 🙂 چون علاوه بر اتصال هر دو دستگاه به مودم adsl ، شما میتوانید hotspot گوشی را روشن کرده و از طریق لپ تاپ به آن متصل شده و فایل هاتون رو جابجا کنید.

از آنجایی که سرعت پشتیبانی شده مودم های اقتصادی حدودا تا 300 مگابایت است ، انتقال فایل ها با سرعت قابل قبولی انتقال پیدا میکند پس جای نگرانی نسبت به سرعت انتقال نداشته باشید.

قابل ذکر است هیچ حجم اینترنتی از مودم شما کسر نمیگردد و وظیفه مودم ، فقط متصل کردن لپ تاپ به گوشی موبایل است.

اتصال بی سیم گوشی به کامپیوتر

این ترفند تقریبا در هیچ سایتی قبلا آموزش داده نشده و ما در این ویدیو این ترفند را به شما خواهیم آموخت.

به این ترفند انتقال فایل میتوان نسل جدید و آسان ترین روش انتقال فایل بین دستگاه ها گفت.

مودم یکی از بهترین ابزار های اتصال دستگاه ها به یک دیگر است ، حتی پرینت گرفتن از طریق موبایل با پرینتر سیم دار به وسیله مودم انجام میشود که دیگر نیاز نیست فایل هایتان را به لپ تاپ یا کامپیوتر ارسال کرده و با آن پرینت کنید.

جهت مشاهده آموزش پرینت گرفتن با موبایل از طریق مودم در پرینتر های سیمی بر روی اینجا کلیک کنید.

آموزش تصویری اتصال گوشی به کامپیوتر

حالا وقت مشاهده آموزش ویدویی این ترفند بسیار جذاب است.

سوالات و مشکلات خود را در رابطه با اتصال بی سیم گوشی به لپ تاپ در نظرات/دیدگاه ثبت کنید.

برای حمایت از ما ، ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.

مشاهده آپارات  |  مشاهده اینستاگرام  |  مشاهده یوتیوب

 


برچسب های پست :
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.