سایت پی دی اف مارک یکی از مراجع ارائه‌ی منابع علمی و آموزشی آدرس سابق خود را به آدرس https://danesh-media.com/ یا دامنه https://danesh-media.ir  تغییر داده و از این پس برای دسترسی به اطلاعات و محتوای این سایت ، به آدرس جدید هدایت خواهید شد. در ادامه اطلاعیه‌ی تغییر دامنه سایت از پی دی اف مارک به دانش مدیا با ما همراه باشید.

اطلاعیه‌ی تغییر دامنه سایت پی دی اف مارک به https://danesh-media.com    

https://danesh-media.com  و danesh-media.ir  آدرس‌های جدید سایت پی دی اف مارک می‌باشند. عوامل سایت پی‌دی‌اف مارک تمامی اطلاعات سایت را از آدرس سابق برداشته و از این پس می‌توانید به کلیه‌ی اطلاعات موجود در سایت پی دی مارک  از طریق نشانی‌های جدید دسترسی داشته باشید.

تغییر دامنه‌ سایت به علت یک سری تمهیدات و تصمیم‌گیری‌ها در روند کاری عوامل سایت پی دی اف مارک صورت گرفته است. هدف ما این است که کاربر در شرایط بهتر و آسان‌تری از محتوای سایت بهره‌مند شود. لذا تمام تلاش خود را انجام داده تا در روند و عملکرد سایت خللی ایجاد نشود.

توجه داشته باشید که از این پس دسترسی به سایت از طریق نشانی‌های https://danesh-media.com و https://danesh-media.ir و https://pdfmark.ir امکان پذیر خواهد بود. بدین صورت که دامنه های اشاره گر ، به دامنه اصلی هدایت خواهند شد و دسترسی از طریق نشان‌های جدید به آسانی و بدون مشکل امکان پذیر است.

براساس تغییرات انجام شده تمامی ایمیل‌های سایت نیز دیگر از طریق pdfmark.ir قابل دسترس نیست. و تمامی ایمیل‌ها نیز به نشانی‌های جدید منتقل شده‌اند. لذا در هنگام ارسال ایمیل حتما باید به جای آدرس  pdfmark.ir،  از آدرس‌ جدید یعنی  danesh-media.com را وارد نمایید و سپس ایمیل خود را ارسال کنید.

از این رو با مراجعه به آدرس و نشانی جدید ما، می‌توانید به اطلاعات موجود در سایت بدون مشکل و به آسانی دسترسی داشته باشید.

درباره سایت دانش مدیا؛ پی‌دی‌اف مارک سابق

سایت دانش مدیا یکی از بزرگترین مراجع تخصصی ارائه‌ خدمات و منابع علمی و تخصصی در کشور ایران می‌باشد. این مجموعه با هدف بالا بردن بار علمی جامعه و دسترسی آسان و سریعِ افراد به هر نوع خدمت و آموزشی در زمینه‌های مختلف علمی تشکیل شده است.

تمامی منابع و اطلاعاتی که از طریق سایت در اختیار کاربران، خریداران، فروشندگان و کارآموزان قرار می‌گیرد دارای تضمین کیفیت و پشتیبانی می‌باشند. در سایت دانش مدیا شما می‌توانید نه فقط کاربر یا خریدار بلکه فروشنده نیز باشید برای بهره‌مندی از این کارایی و ایجاد پنل فروشنده می‌توانید ویدیوهای آموزشی در سایت را مشاهده فرمایید.

همچنین با مراجعه به قسمت‌های مختلف سایت می‌توانید از مجموعه‌ آموزش‌های کاربردی سایت و منابعی که در دسترس قرار دارند مطلع شده و هر کدام را که نیاز دارید تهیه نمایید.

لطفا در صورت بروز خطا سریعا اطلاع‌رسانی فرمایید

ضمن یادآوری اینکه تغییر دامنه سایت هیچ گونه خللی در روند و استراتژی کلی سایت ایجاد نکرده و تمامی تعهدات سایت همچنان به قوت خود باقی خواهد ماند امکان وجود خطا و بروز مشکلات در هر گونه تغییرات گسترده‌ای وجود دارد و تغییر دادن آدرس و دامنه‌ی سایت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

لذا از شما کاربران محترم و گرامی، فروشندگان و خریداران سایت پی دی اف مارک که از این پس دانش مدیا نامیده می‌شود تقاضا داریم در صورت مشاهده‌ی هرگونه مشکل یا خطا در سایت با ارسال ایمیل یا تیکت پشتیبانی به آدرس info@danesh-media.com  اطلاع رسانی نمایید.

تیم پشتیبانی سایت دانش مدیا سریعا تیکت‌ها و ایمیل‌های دریافتی را مطالعه و نسبت به حل و فصل آنها اقدام خواهد کرد.

هدف سایت دانش مدیا سهولت کاربر در دسترسی به منابع مورد نیاز می‌باشد. لذا صمیمانه از صبوری و یاری شما در این مدت تشکر و قدردانی می‌نماییم.


برچسب های پست :
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.