کتاب اندیشه اسلامی 2 از کتب عمومی دانشگاهی است که تمامی دانشجویان در تمامی رشته‌ها باید آن را مطالعه نموده و آزمون دهند. این کتاب به تألیف آیت الله جعفر سبحانی و محمد محمد رضایی، کامل ترین کتاب اندیشه اسلامی 2 به حساب می‌آید. اندیشه اسلامی 2 با قابلیت سرچ، نیاز دانشجویان عزیز را برآورده می‌کند.

 

اندیشه اسلامی 2 با قابلیت سرچ

اندیشه اسلامی 2

این کتاب نوشته آیت الله سبحانی و محمد محمد رضایی به دلیل کامل و جامع بودن در بیشتر دانشگاه‌های کشور تدریس می‌شود. اندیشه اسلامی 2 با قابلیت سرچ نسخه کامل‌تری از این کتاب می‌باشد.

کتاب اندیشه اسلامی 2 از دروس عمومی و پایه دروس دانشگاهی است که هر دانشجویی در هر مقطع دانشگاهی باید آن را مطالعه نموده و آزمون دهد.

متن درسی یکی از مهم‌ترین اجزای آموزشی است که تأثیر بسزایی در فهم و درک درس مربوطه دارد. کتاب اندیشه اسلامی 2 با قابلیت سرچ با ویرایش دوم برای دانشجویان عزیز منتشر شده است.

از ویژگی‌های منحصر به فرد اندیشه اسلامی 2 با قابلیت سرچ آن است که در هر سر تیتر شماره صفحه کتاب اصلی را نوشته است. این ویژگی باعث می‌شود که مطالب مد نظر دانشجو به راحتی یافت شود.

لینک دانلود کتاب اندیشه اسلامی 2 با قابلیت سرچ این درس را در قسمت زیر قرار می‌دهیم.

دانلود کتاب اندیشه اسلامی 2 :

https://pdfmark.ir/andishe-2-search

 

اندیشه اسلامی 1 با قابلیت سرچ

اندیشه اسلامی 1 با قابلیت سرچ

این کتاب به تألیف آیت الله سبحانی و محمد محمد رضایی جز کتاب‌های اصلی دروس معارف می‌باشد. تمامی دانشجویان در تمامی رشته‌ها موظف هستند این کتاب را مطالعه کنند و سپس آزمون دهند.

پی دی اف قابل سرچ اندیشه اسلامی 1 با قابلیت سرچ کلمات کلیدی و عنوان‌های مد نظر دانشجو، برای دانشجویان آماده شده است. این قابلیت، مطالعه درس را برای دانشجویان راحت می‌کند.

از ویژگی‌های خاص این پی دی اف می‌توان به فهرست بندی و تیتر بندی و ذکر صفحات شماره بندی شده این کتاب اشاره کرد.

لینک پی دی اف مربوطه :

https://pdfmark.ir/andishe-1

 

 

انقلاب اسلامی با قابلیت سرچ

انقلاب اسلامی با قابلیت سرچ

کتاب انقلاب اسلامی ایران به تألیف عیوضی و هراتی از دروس اصلی معارف اسلامی می‌باشد. پی دی اف قابل سرچ این کتاب راحتی دانشجویان عزیز را فراهم کرده است. فایل ورد بدون نقص این کتاب قابلیت سرچ هر کلمه در این پی دی اف را فراهم کرده است.

این کتاب نیز مانند کتاب‌های نام برده از کتاب‌های عمومی قابل سرچ بوده و دارای فصل بندی و تیتر بندی می‌باشد که با هایلایت مشخص شده است.

دانلود کتاب انقلاب اسلامی عیوضی و هراتی :

https://pdfmark.ir/enghlab-eslami-search

 

تفسیر موضوعی قرآن با قابلیت سرچ

تفسیر موضوعی قرآن با قابلیت سرچ

کتاب تفسیر موضوعی قرآن از کتب عمومی است. این کتاب به تألیف جمعی از نویسندگان است ولی محتوای تمامی کتاب‌ها نسبتا یکی است. پی دی اف قابل سرچ این کتاب با فونت پر طرفدار بی نازنین برای دانشجویان گرامی قرار داده می‌شود.

دانشجویان عزیز می‌توانند از این کتاب قابل سرچ  برای مقاله‌ها و مطالعات دانشگاهی خود استفاده می‌کنند.

دانلود کتاب تفسیر موضوعی قرآن از نویسندگان قابل سرچ :

https://pdfmark.ir/tafsir-mozoei-ghoran

 

تاریخ تحلیلی صدر اسلام با قابلیت سرچ

تاریخ تحلیلی صدر اسلام با قابلیت سرچ

کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام نوشته محمد نصیری ویراست دوم از دروس معارف اسلامی می‌باشد. پی دی اف قابل سرچ این درس برای دانشجویان عزیز در لینک زیر تعبیه شده است. کلمات کلیدی  و سر تیتر‌ها در این کتاب بولد شده و با رنگ‌های آبی و قرمز و زرد هایلایت شده است.

Pdf  مخفف portable document format  می‌باشد که این به معنای آن است که مطلب دلخواه قابل انتقال و تغییر و ویرایش می‌باشد.

تمامی این کتاب‌ها با قوانین و ویژگی‌های کتاب اصلی نوشته و ویراست شده است. تماما دارای قابلیت سرچ، با عنوان بندی و فصل بندی می‌باشند. لینک مربوطه هر کتاب در قسمت خود قرار داده شده است.

این پی دی اف‌ها کامل و بدون نقص  و بدون غلط املایی می‌باشند. این محصولات ویراستاری شده است؛ به این معنا که پس از تایپ مورد ارزیابی قرار گرفته است و مشکلات و ایرادات آن رفع شده است.

دانلود کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام pdf word  قابل سرچ :

https://pdfmark.ir/tarikh-tahlili-sadr-eslam/

 

 

تمامی کتابهای بالا از کتاب‌های عمومی قابل سرچ هستند.ما تلاش کرده ایم در مقاله بالا کتاب اندیشه اسلامی 2 با قابلیت سرچ، پی دی اف قابل سرچ اندیشه اسلامی 1 را برای شما قرار داده‌ایم.

امکان دانلود کتاب تفسیر موضوعی قرآن جمعی از نویسندگان قابل سرچ، دانلود کتاب انقلاب اسلامی عیوضی و هراتی و دانلود کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام pdf word نیز برای شما وجود دارد.


برچسب های پست :
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.