فایل اکسل محاسبه حقوق و دستمزد 1401

محاسبه حقوق و دستمزد پرسنل شرکت یکی از مهم ترین وظایف حسابدار شرکت می باشد و اگر تعداد پرسنل ها بالا باشد امکان محاسبه دستی بسیار سخت خواهد شد ، پس در این پست همراه ما باشید تا شما را با فایل اکسل محاسبه حقوق و دستمزد 1401 آشنا کنیم.

جهت دانلود فایل اکسل محاسبه حقوق و دستمزد 1401 بر روی این لینک کلیک کنید

امروزه همه ما با مایکروسافت اکسل آشنا هستیم و اکثرا نیز کارهای روزمره خودمان را با نرم افزار های این مجموعه انجام میدهیم. اکسل به عنوان یک کاربرگ بسیار بزرگ میتواند در محاسبه حقوق و دستمزد شما بسیار کارآمد و در روند کار شما سرعت ببخشد.

از ویژگی های نرم افزار اکسل قابلیت محاسبات اتوماتیک به وسیله فرمول نویسی در آن است ، بدین صورت که با یک بار فرمول نویسی دیگر نیاز نیست هر دفعه دستی محاسبات را انجام دهید.

اما از طرفی تدوین سیستم حقوق و دستمزد در اکسل ، کاری تخصصی و نیاز به دانش حسابداری دارد ، اگر شما تسلط کافی به نرم افزار اکسل ندارد هیچ نگران نباشید 🙂

ما آموزشی کاملا رایگان از نرم افزار اکسل را برای شما عزیزان آماده کرده ایم ، جهت دانلود این آموزش بر روی این لینک کلیک کنید.

همانطور که پیش تر نیز گفتیم ،  تدوین سیستم حقوق و دستمزد در اکسل بسیار سخت است و نیاز به دانش حسابداری دارد ، چرا که این سیستم باید لیست پرسنل داشته باشد و از طرفی تمامی شیت های اکسل به یکدیگر متصل باشند.

همچنین محاسبه ساعات کارکرد هر شخص نیز می بایست محاسبه گردد که برای این کار نیز باید یک شیت ایجاد کنید.

فیش حقوقی نیز که متصل به لیست حقوق و دستمزد است باید اطلاعات آن از روی مشخصات پرسنل و حقوق و دستمزد فراخوانی شود

اما نگران نباشید خبر خوب این است که ما تمامی این فرمول نویسی ها را برای شما انجام داده ایم ، و فایل را از 0 تا 100 برای شما آماده کرده ایم

جهت دانلود فایل اکسل محاسبه حقوق و دستمزد 1401 بر روی این لینک کلیک کنید

شما فقط کافیست مشخصات پرسنلی خود را وارد کنید و اطلاعات پایه مانند حقوق پایه و روزهای کارکرد هر پرسنل را وارد کنید تا حقوق هر پرسنل بصورت اتوماتیک محاسبه شود و فیش حقوقی آن بصورت آنی در شیت دیگر برای شما صادر شود. مانند تصویر زیر :

فایل اکسل محاسبه حقوق و دستمزد 1401

 

نحوه کارکرد اکسل محاسبه حقوق و دستمزد 1401

اگر تسلط به نرم افزار اکسل ندارید نگران نباشید ما آموزشی ویدیویی از تمامی قسمت های این فایل برای شما آماده کرده ایم که در کنار فایل اکسل تقدیم حضورتان میشود.

ویدیوی آموزشی و آشنایی با قسمت های فایل ( برای مشاهده ویدیو در آپارات کلیک کنید ) :

 

 

اما کارکردن با این اکسل به قدری آسان و راحت است که نیازی به آموزش هم ندارد چون اطلاعات پایه توسط ما نوشته شده و آماده است مانند تصویر زیر :

فایل اکسل محاسبه حقوق و دستمزد 1401

اطلاعاتی که شما باید وارد کنید دستمزد تصویب شده بودجه سالانه است که سالانه متغییر است.

همچنین میتوانید تصاویر متعدد از قسمت های مختلف فایل اکسل محاسبه حقوق و دستمزد 1401 را در سایت دانش مدیا مشاهده کنید.

برای مشاهده جزییات کامل تر و آموزش و آشنایی بیشتر با این فایل فوق العاده کافیست وارد این لینک شده و در صورت نیاز آن را دانلود کنید.

نظرات و سوالات خود را از طریق نظرات با ما در میان بگذارید.

 


برچسب های پست :
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.