مراقب کلاهبرداری خرید اکانت در اینستاگرام باشید! در این مقاله به نوع کلاهبرداری ، خرید اکانت های هک شده اینستاگرامی میپردازیم.

امروزه در دوره ای هستیم که علم و تکنولوژی حرف اول را میزند ، کمتر کسی پیدا میشود که در این دوران زندگی کند اما با امکانات و تکنولوژی روز دنیا آشنا نباشد.

امروزه که بازار گرم فیسبوک و اینستاگرام روز به روز گرم و گرم تر میشود ، خرید و فروش اکانت هایی با فالوور بالا هم افزایش پیدا کرده است.

کلاهبرداران فروش اکانت چگونه فعالیت میکنند؟

اما با وجود همه ی اینها ، امروزه افرادی سودجو هم هستند که بیکار ننشسته اند و دست به کار شده اند …

افراد سودجو به حساب کاربری افرادی که دارای فالوور بیشتری هستند ، دسترسی غیرمجاز پیدا کرده یا به اصطلاح هک کرده و تمامی پست های شخص را حذف میکنند ، ایمیل و شماره تلفن آن را تغییر میدهند ، بیوگرافی ، پروفایل و نام کاربری را هم تغییر میدهند

و در نهایت نشست های فعال شخص قبلی را هم باطل میکنند تا شخص از اکانت خودش بیرون رانده شود.

مراقب کلاهبرداری خرید اکانت در اینستاگرام باشید!

مراقب کلاهبرداری خرید اکانت در اینستاگرام باشید!

سپس همان اکانت را به نسبت تعداد فالوور های پیج قیمت گذاری کرده و به فروش میرسانند

مراقب باشید در دام این افراد سودجو نیفتید؟ شاید بپرسید این اکانت دیگر مال من است و من میتوانم بعد از خرید تایید دو مرحله ای امنیت را فعال کنم و هیچ هکری دیگری نتواند ان را هک کند.

اما این اشتباه را نکنید ، اینستاگرام تا 30 روز فعالیت های آخر کاربر را در پایگاه داده ی خود نگهداری میکند و آن ها را بصورت دوره ای حذف میکند ، بدین معنا که وقتی هکر پست های شخص قربانی را هک میکند ، در پایگاه داده اینستاگرام باقی میماند و حذف نمیشود.

خرید اکانت های هک شده اینستاگرامی

با توجه به اینکه اینستاگرام از سراسر دنیا مخاطب دارد ، که مخاطبانی بیش از میلیارد ها جمعیت از آن استفاده میکنند پس نمیتواند به ایمیل های تمام کاربران پاسخ دهد لذا بدین منظور ربات هایی را طراحی کرده است که شخص هک شده میتواند با ارائه پست هایی که در پیج گذاشته ، مانند تصویر صورت خودش / یک تصویر که مطمئن است در پیچش گذاشته بود ، تاریخ تاسیس پیج ، یوزر نیم و ایمیل و شماره تلفن پیج ، پیج از دست رفته خود را به راحتی بازگرداند ، حتی اگر هیچ دسترسیی به اکانت نداشته باشد.

خرید اکانت های هک شده اینستاگرامی - کلاهبرداران فروش اکانت چگونه فعالیت میکنند؟

خرید اکانت های هک شده اینستاگرامی – کلاهبرداران فروش اکانت چگونه فعالیت میکنند؟

پس این را بدانید که اینستاگرام یک شرکت بسیار بزرگ است و به حریم خصوصی مخاطباش بسیار اهمیت میدهد

در نتیجه در می یابیم که ، اینستاگرام درخواست فرد هک شده را بررسی میکند و اکانت خریداری شده شما ، از دسترس شما خارج شده و به صاحب اصلی آن بازگردانده خواهد شد.

رویه بازیابی اکانت هک شده کمی تخصصی است و هرکسی امکان بازیابی آن را ندارد ، به این نکته توجه کنید که تنها قربانی قضیه شما خواهید بود ، مراقب کلاهبرداری خرید اکانت در اینستاگرام باشید!


برچسب های پست :
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.