پک سوالات آزمون استخدامی حسابداری

آزمون حسابداری  چیست و چگونه برگزار میشود؟

امروزه حسابداری نتها یک رشته مستقل محسوب میشه بلکه بازار کار بسیار خوبی رو در ایران داره

بانک ها ، ادارات مالیاتی ، دیوان محاسبات و خیلی از موسسات دولتی دیگه که استخدامی میزنند ، رشته حسابداری را مد نظر میگیرند ، آزمون های استخدامی این موسسات و ادارات بصورت اطلاعیه مدتی قبل از برگزاری آزمون در سایت های هر کدام بصورت مجزا اعلام میشود

بعد از برگزاری آزمون استخدامی در صورتی که درصد خوبی را به دست آورده باشید ، مصاحبه دومین مرحله ایست که باید انجام دهید و درصورت تایید از این مرحله به استخدام شرکت های دولتی در آمده اید که بسیار تحسین بر انگیز است.

دروس رشته حسابداری کدامند؟

حال پی دی اف مارک پک سوالات رشته حسابداری را با قیمتی بسیار ناچیز برای شما عزیزان قرار داده است ، دروس رشته حسابداری که بیشتر از سوالات این دروس در آزمون استفاده میشود عبارت است از :

 1. اصول حسابداری
 2. حسابداری شرکت ها
 3. حسابداری صنعتی
 4. حسابرسی
 5. حسابداری میانه
 6. اقتصاد خرد و کللان

این پک چگونه عرضه میشود؟

سوالاتی که در این پک برای شما قرار داده شده است ، از بهترین سوالات سال های پیش برگرفته شده که با بررسی های انجام شده این سوالات در سال های پیش پر تکرار ترین سوالات استخدامی بوده است.

به دلیل اینکه تعداد سوالات هر درس با یکدیگر متفاوت است متاسفانه امکان قیمت گذاری برای کل پک وجود نداشت و از طرفی ، بعضا دوستان تمام پک را نمیخواهند و ممکن است یک یا دو درس این رشته را مورد مطالعه قرار دهند که خرید کل پک منصفانه نیست.

قیمت محصولاتاین پک بیشتر از 5 هزار تومان نخواهد بود ، پس با خیال راحت هر کدام از دروس را که نیاز داشتید میخوانید تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید.

محصولات این پک کدامند؟

این پک با 6 درس رشته حسابداری عرضه خواهد شد که اسامی آنها در بالا ذکر گردید ، در صورتی که در لینک های زیر درس مورد نظر خود را پیدا نکرده اید نگران نباشید چون بطور مداوم در حال اضافه شده هستند.

تمامی محصولاتی که در این پک قرار دارند بصورت جداگانه در فهرست زیر لینک میشوند:

(با کلیک رو هر کدام از نام دروس های زیر به صفحه محصول آن منتقل خواهید شد)

1- سوالات آزمون های استخدامی حسابرسی

2- سوالات آزمون های استخدامی اصول حسابداری

 

در حال افزودن دروس به این لیست هستیم (لیست فوق بروز رسانی خواهد شد)

تخفیف خرید پک سوالات

مورد دیگری که وجود دارد این است که برای محصولات این پک 20 درصد تخفیف قرار داده شده است که جذابیت خرید را بیشتر میکند ، برای محصولات این پک تخفیف 20 درصدی اعمال شده که قابل مشاهده است و نیازی به وارد کردن کد تخفیف ندارید ، در ضمن تمامی محصولاتی که از پی دی اف مارک خریداری میکنید 6 ماه پشتیبانی رایگان و دسترسی مادالعمر به محصولات را دارید (حتی بعد از اتمام پشتیبانی).

در صورتی نظر و انتقادی دارید از طریق همین نظرات با ما در میان بگذارید.


برچسب های پست :
دیدگاه کاربران
  • حسن علیپور

   با عرض سلام و احترام
   کاربر گرامی ، مابقی محصولات پکیج تا چند روزه آینده روی سایت قرار خواهد گرفت و لینک های آن در این پست قرار میگیرد .
   از شکیبایی شما متشکریم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.